Usługi

Jesteśmy w stanie sprostać każdym wyzwaniom. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i realizacjami. Zapraszamy gorąco do współpracy.

koparka-1
Roboty ziemne

Roboty ziemne to przebudowa terenu za pomocą koparki. Koparka umożliwia szybkie i efektywne wykonanie prac takich jak: kopanie dziur, wykopywanie i przenoszenie ziemi

transport
Transport i usługi

Oferujemy transport materiałów sypkich, różnego rodzaju kruszyw od 1- 26 ton. Wykonując prace na obiektach przemysłowych jak i mieszkaniowych. Posiadamy pojazdy mechaniczne spełniające wymogi powierzonych przez Państwa zleceń. Ze swojej strony gwarantujemy rzetelność obsługi, fachowość w branży, doświadczenie i solidność. Krótkie terminy realizacji Kruszywa.

wyburzenia
Rozbiórki i wyburzenia

Wymagają one wiedzy i doświadczenia w zakresie bezpieczeństwa i technologii, aby zapewnić bezpieczne i efektywne wyburzenie.

wegiel
Sprzedaż kruszywa

Sprzedajemy różnego rodzaju materiały budowlane, takich jak żwir, kamień, piasek i beton, potrzebnych do budowy i remontu.

Roboty ziemne

Roboty ziemne to przebudowa terenu za pomocą koparki. Koparka umożliwia szybkie i efektywne wykonanie prac takich jak: kopanie dziur, wykopywanie i przenoszenie ziemi.Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Każde zlecenie jest przez nas rozpatrywane indywidualnie, dzięki czemu potrafimy bezbłędnie dostosować sprzęt oraz technikę pracy do charakteru zlecenia. Świadczymy usługi w zakresie:

 • wykopy pod przyłącza
 • wykopy pod fundamenty
 • wykopy pod budynki, hale produkcyjne czy magazynowe
 • wykopy pod wszelkie obiekty budowlane
 • wykopy pod sieć wodociągową, kanalizacyjną, elektryczną i telekomunikacyjną
 • drogi, parkingi
 • szamba
 • baseny, stawy, stawy rybne, oczka wodne,
 • korytowanie pod parkingi, drogi hale, parkingi, chodniki, inne
 • wymiana gruntu
 • niwelacje terenu
 • utwardzanie nawierzchni, zagęszczanie
 • skarpowanie, hałdowanie
 • czyszczenie rowów
 • wyburzenia, rozbiórki
Transport i usługi

Nasza firma jest specjalistą w transporcie materiałów sypkich, takich jak kruszywa o różnej grubości i rodzaju. Posiadamy doświadczenie w transporcie materiałów o masie od 1 do 26 ton, co pozwala nam na zaspokojenie potrzeb różnych klientów. Nasze usługi są kierowane zarówno do sektora przemysłowego, jak i mieszkaniowego, co oznacza, że jesteśmy w stanie świadczyć usługi transportowe na różnych rodzajach obiektów.

Flota

W naszej flocie posiadamy pojazdy mechaniczne, które są specjalnie przystosowane do przewozu materiałów sypkich. Nasze pojazdy spełniają wszystkie wymagania naszych klientów, co oznacza, że są one bezpieczne, wygodne i zapewniają pewny i sprawny transport. Nasze pojazdy są w pełni sprawne i gotowe do realizacji powierzonych nam zleceń, co pozwala nam zapewnić naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

Jesteśmy dumni z naszej elastyczności i naszego zaangażowania w spełnianie wszelkich wymagań naszych klientów. Nasz zespół jest zawsze gotowy do współpracy i zapewnienia najlepszych usług transportowych. Nasze wysokie standardy i zaangażowanie w zapewnienie najwyższej jakości usług transportowych sprawiają, że nasze usługi są cenione przez naszych klientów. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta transportu materiałów sypkich spełni wszystkie Państwa wymagania i pozwoli na sprawne i bezpieczne dostarczenie materiałów do miejsca docelowego.

Rozbiórki i wyburzenia

Rozbiórki i wyburzenia metodą tradycyjną polegają na usunięciu obiektów budowlanych przy pomocy narzędzi manualnych takich jak siekiery, młoty i kielnie, a także specjalistycznego sprzętu takiego jak koparki i ładowarki. Celem tego procesu jest usunięcie starych budynków lub konstrukcji w celu przygotowania terenu pod nowe inwestycje.

Demontaż i utylizacja odpadów niebezpiecznych, takich jak azbest i eternit

Wymaga specjalistycznej wiedzy i sprzętu, aby uniknąć niebezpieczeństwa dla ludzi i środowiska. Azbest i eternit są to surowce zawierające szkodliwe substancje, które mogą powodować poważne zdrowotne problemy, dlatego ich usunięcie i utylizacja powinny być przeprowadzone przez wykwalifikowane osoby.

Rozbiórki wraz z cięciem lub demontażem konstrukcji stalowych

Ręcznie i mechanicznie, to proces usuwania konstrukcji stalowych z budynków, mostów i innych obiektów. Może to być przeprowadzone ręcznie za pomocą narzędzi takich jak piły i młotki, lub mechanicznie przy użyciu sprzętu takiego jak ładowarki i koparki. Demontaż konstrukcji stalowych jest często wykonywany w celu odzyskania i ponownego wykorzystania surowców.

Kruszenie gruzu i betonu kruszarką szczękową

To proces, w którym materiały te są rozdrabniane na mniejsze kawałki przy pomocy specjalnego sprzętu. Kruszenie betonu i gruzu jest często wykorzystywane w celu odzyskania materiałów, takich jak kruszywo i piasek, które mogą być wykorzystane w dalszej produkcji.

Sprzedaż kruszywa

Oferujemy Państwu przykładowy asortyment materiałów sypkich w bardzo atrakcyjnych cenach. Posiadamy własny transport 1-24 dostarczymy wszystko tanio, szybko i solidnie. Nasz asortyment: Piasek płukane, Piasek siany, Piasek zasypowy, Pospółka, Grys 2-8 mm,Grys 8-16 mm,Grys 16-32 mm (otoczak), Mieszanka 0-4 mm, Mieszanka 0-16 mm,Mieszanka 0-35 mm, Mieszanka 0-63 mm,Tłuczeń drogowy 30-60mm, Tłuczeń drogowy 30-90mm, Tłuczeń drogowy 90-250mm, Grys porfirowy 8-16 mm, Grys porfirowy 16-22 mm, Grys dolomitowy 16-32 mm, Gruz kruszony 0-80mm, Gruz betonowy 100-350mm, Gruz ceglany, Ziemia wierzchnia, Ziemia z wykopów na wyrównanie terenu.

Nr telefonu do składu kruszywa: 572 845 919